Екскурсія суб’єктів пробації до музею

Дата: 30.05.2023 12:59

Протягом травня 2023 року в приміщенні історико-краєзнавчого музею Казанківської селищної ради була розміщена виставка «Магія українського віночка».

Суб’єкти пробації Баштанського районного сектору № 3 філії Державної установи “Центр пробації” в Миколаївській, Донецькій, Лугансьткій та Херсонській областях відвідали виставку.

Відвідувачі мали змогу ознайомитись з історією створення, символікою квітів та стрічок, переглянути копії листівок початку ХХ-го століття, фотографії земляків 50-80-х років минулого століття, познайомитись з витворами місцевих майстринь.

Патріотичне виховання молоді є одним із важливіших напрямків органу пробації.

Відвідувачі були вражені екскурсією, адже, під час цієї екскурсії суб’єкти пробації дізналися для себе багато нового. Розповідь екскурсовода сприяла кращому пізнанню своєї історії та не залишила жодного байдужим.