Вітаємо переможців обласного конкурсу аматорських театрів «Миколаївська Мельпомена»

Дата: 30.05.2023 09:05

З 19 по 22 травня дистанційно проведено обласний конкурс аматорських театрів «Миколаївська Мельпомена», організатор - Управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної військової адміністрації та Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

До участі у конкурсі були запрошені дорослі та дитячі аматорські театральні колективи, студії, театри малих форм зі званням «народний» та «зразковий». Отже, цього року представили свої творчі здобутки 32 колективи, а це понад 270 учасників з 19 територіальних громад Миколаївщини.

Дуже приємно відзначити, що компетентне журі визначило колективи нашої громади взірцем професійності та сценічної культури. І, як результат, маємо гарні результати.

2 місце:

Номінація «Дорослі театральні колективи без звання «народний» посів театральний колектив «Юність» Казанківського Центру культури та дозвілля, керівниця Елєонора Милабох.

3 місце:

Номінація «Дорослі театральні колективи без звання «народний» - театральний колектив «Маска» Веселобалківського сільського будинку культури, керівниця Альона Брондарь;

- театральний «Калейдоскоп» Новофедорівського сільського будинку культури, керівниця Інна Малик.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо і надалі творчих здобутків!