Повідомлення про засідання виконавчого комітету

Дата: 02.05.2023 13:29

04 травня 2023 року о 10.00 годині у приміщені Казанківської селищної ради (зал засідання II поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету.

Порядок денний засідання виконавчого комітету:

1. Про попередній розгляд проєкту рішення сесії Казанківської селищної ради «Про затвердження Програми розвитку та функціонування української мови, як державної в усіх сферах суспільного життя в Казанківській селищній територіальній громаді на 2023 - 2027 роки».

2. Про затвердження протоколу та укладання договору оренди нежитлового приміщення.

3.Про затвердження графіку роботи закладів культури Казанківської селищної ради.

4. Про упорядкування нумерації об’єктів нерухомості.

5. Про затвердження Протоколу засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) рідких побутових відходів на території Казанківської селищної ради.

6. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень та надання дозволу на видалення дерев

7. Про надання  неповнолітнім   дітям статусу дитини-сироти.

8. Про надання  малолітній  дитині статусу дитини-сироти.

9. Про затвердження Висновку комісії з питань захисту прав дитини щодо встановлення  порядку участі у спілкуванні та побачень з малолітнім онуком.

10. Про затвердження Висновку комісії з питань  захисту прав дитини щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.

11. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо дарування транспортного засобу неповнолітній дитині.

12. Про затвердження Висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради «Про доцільність призначення П.І.Б. опікуном П.І.Б., року народження».

13. Про затвердження Висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради «Про доцільність призначення П.І.Б. опікуном П.І.Б року народження».

14. Про затвердження Висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради «Про доцільність призначення П.І.Б. опікуном П.І.Б. року народження».

15. Про затвердження Висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради «Про доцільність призначення П.І.Б. опікуном П.І.Б. року народження».

16. Про затвердження Висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради «Про доцільність призначення П.І.Б. опікуном П.І.Б. року народження».

17. Про затвердження Висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради «Про доцільність призначення П.І.Б. опікуном П.І.Б. року народження».

18. Про затвердження Висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради «Про доцільність призначення П.І.Б. опікуном П.І.Б. року народження».

19. Про затвердження Висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради «Про доцільність призначення П.І.Б. опікуном П.І.Б. року народження».