При перевірці родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, виявлено значні порушення

Дата: 13.03.2023 14:28

Як повідомила начальник служби у справах дітей Валентина Риженко, минулого тижня спеціалісти служби разом з фахівцями Центру надання соціальних послуг здійснили обстеження родин, які опинились в складних життєвих обставинах. Під час перевірки відвідали п’ять родин в смт Казанка. І, як результат, були виявлені значні порушення, і це, не дивлячись на те, що у цих сім’ях частенько бувають відповідні служби. Батьки свідомо ухиляються від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо необхідних умов життя, навчання і виховання дітей. Такі умови проживання негативно впливають на життя дітей, стан їх здоров’я та розвиток.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків та надано термін для усунення недоліків, а також їх буде запрошено на засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Отже наслідком невиконання батьками своїх обов’язків може стати позбавлення батьківських прав!Фото без описуФото без опису