«Буревій» – готові нищити ворога

Дата: 13.03.2023 08:10

Вийшов перший випуск про життя і внутрянку «Гвардії наступу», де лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя поспілкувався з 1-ю президентською бригадою оперативного призначення «Буревій». «Буревій» готується нищити ворога. А щоб це робити швидко і якісно, потрібна підготовка, зокрема і фізична. Головними героями випуску стали наші військові: - Командир бригади «Буревій» Микола Мішакін; - Командир батальйону оперативного призначення Костянтин Вахрамєєв; - Солдат бригади «Буревій» Андрій Самарський.

Військовослужбовці бригади будуть працювати в екстремальних умовах, під великими навантаженнями та в постійній готовності вести бій. Вправи з вагою власного тіла, зі стрілецькою зброєю та спорядженням, подолання смуги перешкодусе це спрямоване на розвиток витривалості та сили гвардійців. Отримати повну інформацію та записатися онлайн можна на сайті: storm.mvs.gov.ua. Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20 або ж звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг у Миколаївській області, де ви зможете поспілкуватися з представниками Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Адреси: - м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20; - м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1; - м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314; - м. Баштанка, вул. Полтавська, 41; - м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1; - м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14. Переглянути випуск можна на YouTube-каналі «Гвардії Наступу»: