Відбулась нарада керівників закладів освіти

Дата: 07.03.2023 10:45

Відбулась нарада керівників закладів освіти Казанківської громади, яку провів начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександр Лука. На порядку денному були питання щодо діяльності установ та закладів освіти, а саме Олександр Лука доповів про результати роботи за минулий рік та окреслив завдання на 2023. Головний спеціаліст Ірина Вергелес акцентувала увагу присутніх на основних аспектах проведення ліцензування в закладах освіти. Інспектор з кадрових питань Ніна Янова розповіла про новий порядок військового обліку військовозобов’язаних та призовників. Інспектор із загальної середньої та позашкільної освіти Наталія Дяченко доповіла про атестацію педагогічних працівників у 2023 році.

Для організації освітнього процесу в громаді, зокрема з використанням технологій дистанційного навчання, Олександр Лука вручив сучасні ноутбуки директорам. Такі гаджети нададуть можливість педагогам постійно підтримувати зв’язок з учнями та здійснювати освітній процес онлайн. Ще раз нагадаємо, що ці новітні пристрої освітяни отримали завдяки Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії «HP» та «Microsoft».