Учні аграрного ліцею опановують нову техніку

Дата: 06.02.2023 10:30

Майстрам виробничого навчання Казанківського професійного аграрного ліцею, які навчають здобувачів освіти професії «Тракторист - машиніст сільськогосподарського виробництва», для підвищення свого професійного рівня не потрібно займатися пошуками підприємств, які мають сучасну сільськогосподарську техніку, бо вивчати нову сучасну техніку вони можуть щодня безпосередньо в ліцеї. Адже одним із пріоритетів успішного розвитку закладу директор Микола Зубель бачить в осучасненні матеріально-технічної бази. Черговим придбанням стала пневматична сівалка точного висіву для посіву технічних культур, аналогів якої немає на підприємствах Казанківської громади.

Майстри виробничого навчання Андрієнко В.В. та Титомир В.А. вивчають будову, принцип дії, регулювання цієї сівалки та знайомлять з новинкою учнів ліцею.