Проднабори для одиноких та одиноко проживаючих людей похилого віку

Дата: 02.02.2023 15:16

У зв’язку з тим, що в складних умовах воєнного стану, одиноко проживаючі люди похилого віку потребують особливої уваги, підтримки і турботи від органів місцевої влади, Казанківський селищний голова Олексій Асмолов видав розпорядження «Про забезпечення продуктовими наборами одиноких, одиноко проживаючих осіб похилого віку». На виконання цього соціально важливого документу у нашій громаді вже другий тиждень працівники Центру надання соціальних послуг та голова громадської організації ветеранів війни та праці Марія Ризук розвозять по домівках та видають вказаній категорії соціально незахищених мешканців продуктові набори. Таких проднаборів заплановано видати більше тисячі.

По старостинським округам доставку продуктів забезпечують старости відповідних округів.