Громада продовжує співпрацювати з громадськими організаціями

Дата: 27.01.2023 14:25

Днями громадська організація «10 квітня» безоплатно передала нашій громаді подушки, матраси, рушники, ковдри, дитяче харчування, постільну білизну, посуд для людей, які дійсно цього потребують. 56 сімей з числа багатодітних родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, вже отримують таку гуманітарну допомогу в смт Казанка, а по старостинським округам старости розвозять по домівках. Така допомога дійсно дуже необхідна, так як в цих родинах виховуються малолітні діти.

Казанківська селищна рада висловлює щиру подяку ГО «10 квітня» за допомогу і підтримку у такий складний для всієї країни час, а також місцевому волонтеру Василю Василишину за доставку гуманітарного вантажу до нашої громади.