Казанківська селищна рада інформує про оголошення аукціону на оренду комунального майна

Дата: 27.01.2023 08:09

Умови, додаткові умови передачі в оренду шляхом проведення аукціону об’єкта комунальної власності територіальної громади Казанківської селищної ради

Назва аукціону

Оренда частини нежитлової будівлі за адресою с. Миколаївка,  вул. Андрія Горбаня б/н, площею 160 кв.м

Дата та номер рішення

рішення Казанківської селищної ради від 26.09.2022 року №701/20 «Про передачу майна в оренду та включення його до переліку об’єктів оренди першого типу»

Повне найменування та адреса орендодавця

Казанківська селищна рада, що знаходиться за адресою смт Казанка, вул Миру, 208

Повне найменування та адреса Балансоутримувача

Казанківська селищна рада, що знаходиться за адресою смт Казанка, вул Миру, 208

Інформація про обєкт оренди

частини нежитлової будівлі за адресою с. Миколаївка, вул. Андрія Горбаня б/н, площею 160 кв.м

Вартість об’єкта оренди

Залишкова балансова вартість 4643 грн, що становить менше 10% від первісної, що становила 54362 грн.

Тип обєкта

Нерухоме майно

Пропонований строк оренди

5 років

Інформація про отримання погодження органу управління

Не потребує погодження

Фотографічне зображення

Додається

Загальна і корисна площа об’єкта

160 кв.м

Технічний стан, інформація про потужність електромережі і забезпечення комунікаціями

Технічний стан приміщення-задовільний

Технічний план об’єкта

додається

Інформація про те,що об’єктом оренди є памятка культурної спадщини, щойно виявлений обєкт культурної спадщини чи його частини

Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини -

Наявність погодження органу охорони культурної спадщини на передачу об’єкта в оренду

Не потребує погодження

Інформація про наявність окремих особових рахунків на об’єкти оренди, відкритих постачальниками комунальних послуг

Орендар компенсує Балансоутримувачу витрати на оплату комунальних послуг на підставі укладеного договору -

Проект договору

додається

Умови та доткові умови оренди

Строк оренди

5 років

Стартова орендна плата

Залишкова балансова вартість становить менше 10%, загальна площа 160  кв.м., згідно постанови КМУ від 27.05.2022 року №634 вартість одного квадратного метра становить 1 грн.

Стартова орендна плата становить 160 грн

Обмеження щодо цільового призначення об’єкта оренди

Без обмежень

Додаткові умови оренди майна

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна лота становить 2 кроки.

Особливі умови

Одночасно або до дати підписання договору оренди Орендар сплачує авансовий внесок та забезпечувальний депозит в розмірі місячної орендної плати

Передача майна в суборенду

Майно передається в оренду з правом передачі в суборенду

Вимоги до орендаря

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти працівника орендодавця для звернень про ознайомлення з об’єктом оренди)

контактна особа – Владімірова Ольга Миколаївна, електрона адреса: ledi.olga-vladimirova@ukr.net, моб.тел (066)8275879

понеділок - п’ятниця з 08.00 год. по 16.00 год. обідня перерва: 12.00- 12.45 за адресою: вул. Миру, 208, смт Казанка, Миколаївська область.

Інформація про аукціон(спосіб та дата) Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні

Час проведення аукціону встановлюється електронною торговою системою відповідно до вимог Порядку проведення електронних аукціонів. Аукціон проводиться не раніше ніж через п’ять календарних днів, але не пізніше ніж через 35 дняв після публікації в електронній торговій системі оголошення про передачу майна в оренду.Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціонні встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19.30 до 20.30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Інформація про умови, на яких проводиться аукціон

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону становить 1% стартової орендної плати, розмір мінімального кроку для електронного аукціону зі зниження стартової ціни та аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій становить 1% стартової орендної плати для такого аукціону:

Розмір гарантійного внеску-4962 грн.

Розмір реєстраційного внеску-650 грн

Додаткова інформація

Найменування установи(банку, казначейства) її місцезнаходження та номери рахунків у національній та іноземній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків, гарантійних внесків, реєстраційних внесків потенційних орендарів

Казанківська селищна рада