Шановні жителі громади! Дорогі земляки!

Дата: 02.01.2023 08:09

Так швидко промайнув 2022 рік. Він був непростим, напруженим, він випробовував на міцність кожного з нас, і ми гідно пройшли випробування. Дякую кожному з вас за підтримку і словом, і ділом, за відданість, за щирість і бажаю в Новому Році всім воїнам, медикам, волонтерам, небайдужим людям, які допомагають передовій, здоров’я, сил, успіхів у всьому, щоб 2023 рік приніс тільки добрі новини і головне – Перемогу в цій війні!

Особливу подяку хочу висловити нашим солдатам за те, що тримають для нас Небо! Саме завдяки вам, хлопці, можливо нам в тилу просто зустріти це свято з родиною за одним столом. Дякую вам і низький уклін за це!

Бажаю всім нашим воїнам, солдатам і добровольцям, медикам і всім, хто гідно захищає на передовій наш спокій, повернутись додому живими, здоровими і з Перемогою! Бажаю кожній родині, батькам, щоб вони дочекались своїх синів і доньок, кожній дитині, щоб до неї повернулись батько або мама живими і здоровими!

Від щирого серця хочу побажати усім у Новому році удачі, здоров’я, натхнення, щастя і тільки гарних новин!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов