Ще один безпілотник для наших героїчних ЗСУ

Дата: 07.12.2022 10:58

Як ми вже неодноразово повідомляли, що за ініціативи старости Михайлівського старостинського округу Тимофія Сая працівники бюджетної сфери проводять благодійні ярмарки, а виручені кошти направляють для допомоги нашим захисникам. За чотири місці було зібрано майже 170 тисяч гривень. За ці кошти для військовослужбовців було придбано два дрони, два тепловізора, теплий одяг, взуття, рюкзаки, а також зробили фінансовий внесок для придбання автомобіля для ЗСУ.

Ось і цього разу за виручені кошти було придбано вже другий новий безпілотник «mavic DJI AIR 2S». Такий потрібний і вкрай необхідний подарунок знову вже отримали наші ЗСУ від місцевих волонтерів.

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов висловлює щиру і сердечну подяку мешканцям Михайлівського старостинського округу, працівникам бюджетної сфери, підприємцям, місцевим аграріям, всім небайдужим громадянам, які долучаються до такої важливої, необхідної благородної справи - допомоги для наших героїчних ЗСУ.

Тільки разом, об’єднавшись, ми наближаємо нашу Перемогу! Разом – ми сила! Все буде Україна!