У аграрному ліцеї говорили про толерантність

Дата: 23.11.2022 08:15

Заступник директора з навчально-виховної роботи Казанківського професійного аграрного ліцею Людмила Баранюк поінформувала, що у першокурсників відбувся цікавий і повчальний тренінг «Вчимося жити разом», який провела практичний психолог навчального закладу Ірина Долженко. Говорили про толерантність. Це саме те, чого не вистачає зараз деяким людям і націям: терпіння, розуміння, дружнє ставлення, спокій, адекватне сприйняття. Тому виховання толерантності є важливим завданням навчального закладу, і саме педагоги мають допомагати підростаючому поколінню перейнятися розумінням толерантності, навчити відповідно жити.

Студенти виконували практичне завдання «Ми – рівні, ми – різні, а потім кожний учасник тренінгу на паперових пелюстках майбутньої квітки записав своє розуміння ознак толерантної молодої людини. Після озвучення індивідуальних побажань учасники тренінгу створили символічну квітку толерантності.