До уваги аграріїв!

Дата: 10.11.2022 09:18

Інформуємо, що за участі Міністерства аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнської Аграрної Ради, 11 листопада 2022 року об 14:00 годині буде проведено вебінар щодо актуальних питань бронювання працівників сільгосппідприємств на період мобілізації.

Вебінар організований в рамках «Програма підтримки продовольчої безпеки агровиробників», яку реалізує Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

На заході розкажуть про законопроєкт № 7687 щодо бронювання працівників критичних галузей економіки, рішення уряду щодо одноразового продовження строку дії відстрочки від мобілізації на 1 місяць. Також презентують функціонал «Кабінету запитів на бронювання військовозобов'язаних», розроблений разом із фахівцями Мінагрополітики України за підтримки Всеукраїнської Аграрної Ради, благодійного фонду SAVE UA та Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Усі охочі зможуть поставити питання з теми бронювання працівників сільгосппідприємств. Посилання для попередньої реєстрації: https://forms.gle/K6ULMncd4cQ2yKmV9.