«Деполь Україна» приходить на допомогу

Дата: 26.08.2022 08:49

Філія Всеукраїнського благодійного фонду «Деполь Україна» практично з першого дня повномасштабної російської агресії почав надавати гуманітарну допомогу населенню у різних регіонах України.

Як поінформувала начальник відділу соціального захисту населення Маріанна Трофімова сьогодні волонтери фонду приїхали до нашої громади, за що ми їм щиро вдячні. Вже сьогодні частина внутрішньо переміщених осіб одержали продуктові набори, що є доброю підтримкою у складні часи для людей, які втратили домівку, роботу і пережили страшні дні і ночі. Така допомога буде надаватись і надалі, про що буде додатково повідомлено кожному особисто (в телефонному режимі) про дату і місце видачі.

Як зазначили представники фонду вони і надалі продовжуватимуть свою благородну місію по допомозі людям.