Про дистанційну роботу селищної ради

Дата: 22.08.2022 15:07

Відповідно до розпорядження Казанківського селищного голови та з метою вжиття заходів щодо охорони життя та здоров’я працівників селищної ради під час військової агресії, на підставі статті 60-2 КЗпП України, 23 - 24 серпня встановлено дистанційну роботу апарату та виконавчих органів селищної ради.

На час встановлення дистанційної роботи працівники селищної ради, всі комунальні заклади виконуватимуть свої посадові обов’язки у відповідності до вимог трудового договору та посадової інструкції за допомогою засобів електронної комунікації.

Наразі офіційних документів, якими введено тривалу комендантську годину у Баштанському районі у ці дні немає. У разі прийняття будь яких змін селищна рада негайно оприлюднить прийняті рішення.

Тому звертаємося до населення - зберігайте спокій, не вірте неперевіреній інформації та будь-яким фейковим вкидам.

КП "ДоброБуд" працюватиме у звичайному режимі, вивіз твердих побутових відходів буде відбуватись відповідно за встановленим графіком.