Проєкти рішень на 20 сесію

Дата розміщення

Назва документа Розробник
21.07.2022

Про затвердження Положення про Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Казанківської селищної ради

Кондратюк Ю.М.
21.07.2022 Про затвердження Правил організації та здійснення регулярних пасажирських перевезень автобусами на території Казанківської селищної територіальної громади Кондратюк Ю.М.
22.07.2022 Про затвердження Положення про відділ загальної та організаційної роботи Казанківської селищної ради Маляр О.О.
19.08.2022 Про перейменування закладів освіти Казанківської селищної ради Миколаївської області Лука О.Б.
19.08.2022

Про внесення змін до Статуту та видів економічної діяльності КВЕД комунального підприємства «Добробуд» Казанківської селищної ради

Журавська О.Ф.
09.09.2022 Про перепрофілювання (зміну типу) закладів загальної середньої освіти Казанківської селищної ради Миколаївської області Лука О.Б
09.09.2022

Про затвердження Положення про відділ земельних ресурсів та агропромислового розвитку Казанківської селищної ради

Рибенок О.В.
09.09.2022 Земельні питання Рибенок О.В.

Про внесення змін до Статуту Казанківської дитячо-юнацької спортивної школи

Лука О.Б.

Про врегулювання відносин щодо оренди комунального майна

Владімірова О.М.
12.09.2022 Про передачу комунального майна в оренду та включення його до переліку об’єктів оренди першого типу Владімірова О.М.
12.09.2022 Про передачу в порядку примусового відчуження майна комунальної власності територіальної громади Казанківської селищної ради на користь держави в умовах правового режиму  воєнного стану Владімірова О.М.
12.09.2022 Про уточнення Переліку об’єктів оренди другого типу Владімірова О.М.