Ми пам’ятаємо цю дату!

Дата: 09.03.2022 10:21

Шановні земляки! 78 років тому наше селище було визволене від фашистських загарбників. На жаль вже майже не залишилось ветеранів тієї війни, які пам’ятають події березня 1944 року. Однак ми, їх нащадки, пам’ятаємо цю визначну дату, і пам’ять про ті буремні роки назавжди залишиться в наших серцях.

Минуло 78 років і наша країна бореться проти нової фашистської навали і подвиг наших дідів і прадідів служитиме зразком патріотизму до своєї країни, відданості нашій незалежній державі. Шануємо наших героїв, які боронили нашу країну у роки Другої світової війни, і тих, хто виборює нашу свободу сьогодні.

Знаючи про щоденні подвиги українських військових, усвідомлюючи, що кожної хвилини вони ризикують життям заради нас, розумію, що будь-які слова зайві. За їхніми мужніми плечима ми відчуваємо себе в безпеці.

Від щирого серця бажаю нашим героям, українським військовим та усім міцного здоров’я, добра і миру!

Все буде Україна!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов