Не залишаємо наодинці літніх самотніх людей

Дата: 31.01.2022 12:43

Бути соціальним робітником, - це дійсно покликання, покликання щоденно рятувати людей від самотності та від нестерпної думки, що ти вже нікому не потрібен. Тож щодня соціальні робітники відділення соціальних послуг за місцем проживання рятують своїх підопічних добрим словом, увагою, допомогою. Минулого тижня завідувачем відділення соціальних послуг за місцем проживання Оленою Літвінцевою та фахівцем із соціальної роботи Ольгою Шматковою було здійснено моніторинг оцінки якості надання соціальних послуг та проведено планову перевірку роботи соціальних робітників села Дмитрівка та селища Новоданилівка, які обслуговують 15 пенсіонерів. Підопічні задоволені якістю отриманих послуг та дякують за увагу і турботу.