Проведення робочої зустрічі з Казанківською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості

Дата: 27.01.2022 16:35

27 січня 2022 року  за ініціативи начальника Баштанського районного сектору №3  філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Челнакової Ірини відбулася робоча зустріч з заступником директора Казанківської філії Миколаївського обласного центру зайнятості Іриною Глєбою.

Метою зустрічі було обговорення питання  готовності установ і організацій різних форм власності надати робочі місця для суб'єктів пробації та осіб, які звільняються з місць позбавлення волі.

Обговорювався також перелік послуг, які центр зайнятості може надавати суб’єктам пробації, визначені мета цих послуг, цільова аудиторія та узгоджено час,  протягом якого центр зайнятості може надавати послуги.

За результатами робочої зустрічі було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю та своєчасне надання інформації за запитами органу пробації при підготовці засуджених осіб до звільнення.