Степова Казанківщина щедра на таланти

Дата: 25.01.2022 13:29

І знову ми найкращі! Новий творчий рік у громаді розпочато з приємних новин. Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи проведено обласний дистанційний огляд «Різдвяне диво», в якому взяли участь аматорські вокальні, хорові, фольклорні, інструментальні, театральні колективи, окремі виконавці та майстри декоративно-прикладного мистецтва. Всього було 128 учасників із 41 територіальної громади Миколаївщини.

Професійним журі визначено переможців, серед яких і наші колективи. Гран-прі у номінації «Вокальне мистецтво» отримали народний вокальний ансамбль «Веселка» Казанківського Центру культури та дозвілля. 1 місце - фольклорний колектив "Горлиця" Миколо-Гулаківського сільського будинку культури. 2 місце – Анастасія Бабій, селищний клуб №1. Колективи професійно презентували свою виконавську майстерність, співали традиційні колядки, які були поєднані з побажанням добробуту, щедрого врожаю, здоров’я, доброї волі, любові.

У номінації «Театральне мистецтво» відзначено роботу творчої групи Центру культури та дозвілля.

Вітаємо переможців обласного огляду, бажаємо місцевим аматорам сцени творчого натхнення та нових перемог, здоров'я, щастя, миру!