Відбулись засідання постійних комісій Казанківської селищної ради

Дата: 20.01.2022 15:47

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури і спорту та з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав громадян, законності і правопорядку, які провели голови комісій Олена Коніщук і Василь Слободанюк.

Завдання громади – забезпечити своїх мешканців рівними можливостями, гарантованим рівнем соціальних, освітніх та медичних послуг. Успішна та громада, яка вдало розвиває власну внутрішню спроможність, і щоб кошти використовувались для зростання потенціалу, треба зайнятися стратегічним плануванням розвитку територіальної громади. Тож депутати заслухали інформацію заступника селищного голови Олени Шевчук, яка винесла на розгляд План заходів з реалізації у 2022-2024 роках Стратегії розвитку Казанківської територіальної громади на 2021-2027 роки.

План роботи на рік - однин з найважливіших документів, який координує діяльність усіх структурних підрозділів селищної ради. Далі депутати підтримали проект рішення «Про план роботи Казанківської селищної ради на 2022 рік». По цьому питанню виступив секретар селищної ради Сергій Дяченко.

Також депутати розглянули низку інших поточних питань.