Каску і бронежилет загиблого героя передали до музею

Дата: 19.01.2022 15:48

У нашому історико-краєзнавчому музеї постійно діє експозиція, присвячена нашим землякам, які всі ці роки зі зброєю в руках захищали і продовжують захищати незалежність та територіальну цілісність нашої держави в зоні АТО/ООС. Сьогодні відбулась передача до музею особистих речей загиблого в зоні АТО/ООС нашого земляка, уродженця с. Новолазарівка, Кучеренка Віктора Геннадійовича. За дорученням військовослужбовців 17 окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка та побратимів загиблого від снайперської кулі ворога, речі до музею передали начальник відділу Баштанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Михайло Шевчук та заступник начальника Віталій Поляков. Саме в цьому спорядженні – бронежилет і каска, 11 січня Віктор отримав смертельне поранення в голову. Експонати вражають своєю правдивістю, показують реальне обличчя сучасної війни.

Життя та смерть Віктора Кучеренка для кожного з нас є своєрідним мірилом порядності і честі, патріотизму й самопожертви.