Соціальна допомога незайнятим громадянам

Дата: 19.01.2022 09:35

18 січня відбулась робоча зустріч начальника відділу соціального захисту населення Казанківської громади Маріанни Трофімової з заступником директора Казанківської РФ МОЦЗ Іриною Глеба та начальником відділу призначення та виплати державних допомого, пільг субсидій управління соціального захисту населення Баштанської РДА Вітою Перчиць. Цього дня обговорили питання надання соціальної допомоги незайнятим громадянам, які прагнуть знайти підходящу роботу, пройти професійну чи перепідготовку, відчути себе корисним та потрібним у суспільстві. Починаючи з цього року Державна служба зайнятості розширила перелік своїх послуг, тепер з’явилась можливість оформлення допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї . Для того, щоб відвідувачі управління соціального захисту мали можливість детально ознайомитись з цим питанням, Ірина Глеба надала необхідні інформаційні матеріали з покроковою інструкцією.