Громадські слухання щодо перепрофілювання (зміну типу) та ліквідацію закладів загальної середньої освіти Казанківської селищної ради

Дата: 14.01.2022 13:38

З 25  січня по 9 лютого 2022 року будуть проводитись громадські слухання щодо перепрофілювання (зміну типу) та ліквідацію закладів загальної середньої освіти Казанківської селищної ради.

Громадські слухання винесені на розгляд розпорядженням селищного голови від 13.01.2022 року №4 «Про проведення громадських слухань щодо перепрофілювання (зміну типу) та ліквідацію закладів загальної середньої освіти Казанківської селищної ради».

Громадські слухання будуть проведені :

• 25 січня 2022 року о 17.00 за адресою с.Миколо-Гулак, вул. Шкільна, 20 (Миколо-Гулаківська загальноосвітня школа I-III ступенів);
  •  27 січня 2022 року о 17.00 за адресою селище Новоданилівка, вул. Шкільна, 4 (Новоданилівський заклад загальної середньої освіти  I-III ступенів);
  • 02 лютого 2022 року о 17.00 за адресою с.Каширівка, вул. Шкільна, 1 (Каширівська гімназія);
  • 04 лютого 2022 року о 16.00 за адресою с.Новолазарівка, вул. Центральна, 1 (Новолазарівська загальноосвітня школа I-III ступенів);
  • 09 лютого 2022 року о 17.00 за адресою смт Казанка, вул. Миру, 208 (зал засідань Казанківської селищної ради).

Для проведення громадського обговорення згідно з вимогами чинного законодавства в обов’язковому порядку необхідно мати при собі паспорт громадянина України або інший паспортний документ.

Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради

Інформаційне повідомлення по ліквідації

Інформаційне повідомлення про зміну типу

Розпорядження