Співпраця з Німеччиною: перші кроки

Дата: 11.01.2022 16:56

Сьогодні відбулась он-лайн зустріч з нагоди початку співпраці та запуску проекту «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та надання соціальних послуг» для територіальних громад в Миколаївській області, що є партнерами Програми ЄС «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України». Участь у заході взяли начальник відділу соціального захисту населення Маріанна Трофімова і працівники, що опікуються соціальними питаннями. Спікери зустрічі , радниця пректу Тетяна Гвоздь, керівник компоненту Михайло Гамалій і локальний менеджер проекту Оксана Юрчик говорили, що це потрібний проект, спеціалісти можуть отримати як професійний досвід, так і забезпечення матеріально-технічною базою установ соціальної сфери. І вже з 18 січня шість працівників соціальної сфери від Казанківської громади приймуть участь у навчанні щодо реалізації цього важливого проекту.