Вчитель нашої громади успішно пройшла процедуру сертифікації 2021

Дата: 10.01.2022 11:49

Вітаємо вчителя початкових класів Казанківського ЗЗСО №1 Юлію Неню-Луку, яка успішно пройшла сертифікацію педагогічних працівників відповідно до професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти». До речі, Юлія Володимирівна одна єдина з вчителів Баштанського району, яка вдало пройшла всі етапи сертифікації 2021 року.

Сертифікація педагогічних працівників - це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителя, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи і відбувається на добровільних засадах виключно за його ініціативою.

Юлія Неня-Лука отримала сертифікат, який є дійсним упродовж трьох років, є підставою для присвоєння їй відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.