Пішов з життя депутат Казанківської селищної ради Мкртчян Гарнік Валодович

Дата: 10.01.2022 08:27

З сумом і великим смутком повідомляємо, що внаслідок важкої хвороби пішов з життя депутат Казанківської селищної ради, керівник ТОВ «Гамма» і ТОВ СП «Святовіт» Мкртчян Гарнік Валодович.

Народився Г.В. Мкртчян 26 грудня 1956 року у Мартунинському районі Республіки Вірменія, в багатодітній родині. Після закінчення школи навчався у будівельному технікумі, а вже в Україні здобув вищу освіту у Громадському інституті патентоведення. У Казанківському районі розкрився його справжній організаторський талант, вміння ефективно і дбайливо господарювати на землі. Займався дуже важливою і необхідною для людей справою - будівництвом доріг, як у селах, так і між сільськими населеними пунктами. Працював директором Новофедорівського гранітного кар’єру, а у складні часи реформування очолював велике колективне сільськогосподарське підприємство у с. Каширівка, потім створив і тривалий час очолював успішні сільгосппідприємства ТОВ «Гамма» і ТОВ СП «Святовіт» у с. Каширівка і с. Дмитрівка. Не один раз ставав переможцем конкурсу «Людина року Казанківщини», був нагороджений особливою відзнакою Київської міської ради за активну допомогу у проведенні в столиці України чемпіонату Європи з футболу «Євро 2012». Люди неодноразово обирали Г.В. Мкртчяна депутатом Казанківської районної ради та Казанківської селищної ради. Гарнік Валодович Мкртчян був справедливою і чесною людиною, своїм ставленням до справи, до людей, добротою і порядністю здобув серед жителів нашої степової Казанківщини великий авторитет і повагу, завжди підтримував тих, хто потребував його допомоги, активно займався благодійницькою діяльністю, був одним із засновників Міжнародного фонду гуманітарного співробітництва «Союз націй». Завдяки цьому фонду з Франції до наших медичних закладів, шкіл, інших соціально-культурних об’єктів надходила гуманітарна допомога. Надавав фінансову допомогу у будівництві православного храму. І багато людей вдячні йому за добре ставлення, щедрість душі і безкорисну допомогу.

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов, депутатський корпус та виконавчий комітет Казанківської селищної ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного. Розділяємо важкий біль утрати з усіма, хто знав і шанував Гарніка Валодовича Мкртчяна. Пам’ять про нього надовго залишиться в серцях жителів нашої громади.