Допомога від американського благодійника

Дата: 06.01.2022 08:59

Новоданилівська громада висловлює щиру вдячність американському другу на ім’я Michael, який зробив благодійний вагомий фінансовий внесок для селища.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят двадцять три пенсіонера 80-ти та старше років до новорічного столу отримали продуктові набори, а також чотири багатодітні родини та особи з обмеженими фізичними можливостями, які мають І групу інвалідності. Але це ще не все. Кожна дитина отримала ще іграшку, а вихованці дитсадка - смаколики. Завдяки благодійному внеску пункту здоров’я для надання першої медичної допомоги було придбано медикаменти на суму 2000 гривень та електрообігрівач UFFO, який коштує 5000 гривень. Всього фінансова допомога, яку надав громадянин США, складає 25 000 грн.

Староста Сергій Середа висловлює щиру вдячність закордонному меценату Michael Mitrovich за благодійну допомогу, такий благородний вчинок гідний чудової, чуйної і небайдужої людини.

На зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні