Робоча зустріч з представниками бюро правової допомоги

Дата: 24.12.2021 13:29

23 грудня 2021 року за ініціативи начальника Баштанського районного сектору №3  філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Челнакової Ірини відбулася робоча зустріч з начальником відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Інною Ликовою.

На нараді було підведено підсумки роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Баштанського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській за 2021 рік та обговорено питання спільних заходів на 2022 рік.

Основне завдання співпраці системи безоплатної правової допомоги з уповноваженими органами з питань пробації полягає у наданні якісної правової допомоги суб’єктам пробації. Правова допомога вкрай необхідна суб’єктам пробації, адже вона сприяє формуванню правової культури та забезпеченню прав та соціальних гарантій суб’єктів пробації.