Придбано сценічні костюми для Новофедорівського сільського будинку культури

Дата: 21.12.2021 08:00

Як розповіла староста Новофедорівського старостинського округу Зоя Галко, - село у них гарне, історія якого бере свій початок у ХІХ столітті. А ще тут живуть прекрасні люди – щирі, чуйні, добрі, дбають про свою малу батьківщину. Ось і цього разу не обійшлося без підтримки місцевого жителя, депутата Баштанської районної ради, директора ТОВ «Батьківщина» Анатолія Сидоренка. Він відгукнувся на прохання, і виділив п’ять тисяч гривень, на які придбали п’ять українських сценічних жіночих костюмів для Новофедорівського сільського будинку культури, а це дійсно значима підтримка творчої молоді на селі та примноження культурного потенціалу в нашій громаді.

Староста Зоя Галко щиро дякує Анатолію Сидоренко за відчутну благодійну допомогу в поповненні матеріальної бази закладу культури. Така дієва підтримка, – це свідчення небайдужого ставлення до розвитку культурного життя на селі.