Епідемічна ситуація у Казанківській громаді

Дата: 20.12.2021 14:28

Станом на 20 грудня всього по Казанківській громаді з початку пандемії зареєстровано 1924 випадки. Протягом тижня з 13 по 19 грудня зареєстровано 30 нових випадків захворювання.

По населеним пунктам громади: смт Казанка – 25, С. Володимирівка – 2, Миколаївка – 2, Великоолександрівка – 2, Троїцько-Сафонове – 1.

До спеціалізованих медичних закладів госпіталізовано 5 чоловік. Померло за тиждень – 2. З числа захворілих дорослих не мають щеплень 17 осіб.

Шановні жителі Казанківської громади, просимо вас неухильно дотримуватись особистої гігієни та правил карантину. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково звертайтесь до своїх сімейних лікарів. З метою профілактики захворюваності на COVID-19, попередження важких форм захворювання, смертності Казанківський центр ПМСД запрошує всіх дорослих НЕГАЙНО отримати щеплення. Вакцини є в необмеженій кількості.

Бережіть себе та своїх рідних!