В Україні з’явився Гід з державних послуг - інформаційний онлайн-портал про всі сервіси

Дата: 10.12.2021 14:38

Міністерство цифрової трансформації з 1 грудня 2021 року запускає соціальну рекламну кампанію з серією інформаційних матеріалів про Гід з державних послуг. Вони доступні за посиланням https://bit.ly/3Ft6tM8. Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс, який містить актуальну інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Завдяки Гіду громадяни можуть дізнатися, як отримати будь-яку державну послугу, не покидаючи домівку та без звернень до посередників. Крім цього, Гід допомагає побороти побутову корупцію, адже озброєний усією необхідною інформацією громадянин може захистити свої права.