У громаді проводиться відповідна робота із соціального захисту дітей

Дата: 10.12.2021 10:16

Працівники служби у справах дітей Казанківської громади приділяють особливу увагу питанню попередження домашнього насильства. Конфлікти й непорозуміння трапляються у будь-якій сім'ї, але інколи вони стають загрозливими для фізичного і психологічного здоров'я людини. Тож спеціалісти не лише проводять роботу з батьками, які схильні до вчинення насильства в сім’ї, але й постійно ведуть профілактичні бесіди щодо попередження домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми. На цьому тижні начальник служби у справах дітей Валентина Риженко побувала у Миколаївській школі, де зустрілась із старшокласниками, мала бесіду з учнями стосовно того, як поводити себе в разі виникнення у родинах конфліктних ситуацій та куди звертатись, коли виникає загроза домашнього насильства. Потім діти пройшли тести стосовно булінгу, чи знають вони що це, чи є такі випадки у класі, чи були свідками домашнього насильства. На завершення заходу дітям було роздано буклети і листівки щодо запобігання та протидії домашньому насильству.