У громаді триває соціальне патрулювання

Дата: 09.12.2021 11:50

Однією з форм роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, багатодітними родинами, одинокопроживаючими громадянами нашої громади, - є соціальне патрулювання. Це, так би мовити, інформаційно –роз’яснювальна допомога. З настанням осінньо-зимового періоду, на жаль, збільшилась кількість пожеж через порушення правил користування електрообігрівальними приладами та пічним опаленням. Тому відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг спільно з представниками місцевого відділу поліції, пожежної частини і фахівцями соціальної роботи відвідують соціально-незахищені верства населення, проводять з ними профілактично-роз’яснювальні бесіди з метою запобігання шкоди здоров’ю. Розповідають людям, щоб вони не ігнорували правилами, не наражали своє життя та майно на небезпеку, також вручають буклети і листівки з правилами безпеки у побуті.