Шановні депутати Казанківської селищної ради, працівники органу місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 08:48

Місцеве самоврядування, гарантоване Конституцією України, покликане перш за все вирішувати нагальні питання життєдіяльності громад, створення комфортних умов для проживання громадян. Депутатський корпус Казанківської селищної ради восьмого скликання складає 26 депутатів, які активно працюють на своїх округах, у постійних комісіях, на сесіях ради, що є основною формою роботи селищного органу місцевого самоврядування. Без селищної ради та її виконавчого комітету не можливо вирішувати питання, що стосуються життя нашої територіальної громади. Протягом року депутатському корпусу селищної ради вдалось вирішити багато важливих проблемних питань, повсякчас дбали про добробут, забезпечення соціально-економічних та культурних потреб кожного мешканця. Тож у цей святковий день варто висловити подяку всім депутатам, членам виконавчого комітету, працівникам апарату селищної ради за активну участь у роботі ради та виконкому за плідну роботу й співпрацю, тісний зв‘язок з виборцями, надії і сподівання яких ми всі зобов‘язані виправдати.

Бажаю усім нових здобутків у розбудові нашої громади, нехай ваша праця в органах місцевого самоврядування послужить справі росту добробуту й достатку наших співгромадян. Міцного здоров‘я, мирного неба, щастя й благополуччя всій Казанківській громаді!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов