Низький уклін Вам і тричі «Слава», українські захисники!

Дата: 06.12.2021 14:50

Сьогодні, 6 грудня, до Дня збройних сил України відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО Казанківщини. У заході взяли участь Казанківський селищний голова Олексій Асмолов, учасники антитерористичної операції на сході України, військовослужбовці, громадські активісти, мешканці селища.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх захисників України, які загинули, захищаючи рідну землю, до підніжжя пам’ятного знаку поклали живі квіти.

Щира шана і подяка нашим солдатам, а батькам подяка за синів, за те, що виховали, зростили та благословили вартувати вільну і єдину незалежну Україну.