Найпочесніший і найсвятіший фах – захищати рідну Україну!

Дата: 06.12.2021 08:39

Сьогодні, 6 грудня, загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців – День збройних сил України. Впродовж історії українці зі зброєю в руках боронили рідну землю від ворожих зазіхань, саме це є нерозривним зв’язком усіх поколінь захисників України. Лише сильна і боєздатна армія є головним чинником безпеки. Щодня тисячі військових оберігають наш спокій, мирне небо, затишок вдома. Це мужні та хоробрі, справжні патріоти, наші чоловіки, брати, кохані й жінки, які бережуть Батьківщину. Зараз, в такий неспокійний час найпочесніший і найсвятіший фах – захищати рідну землю, свої родини від ворогів.

Хочеться висловити вдячність, любов та повагу попереднім поколінням, які здобували свободу та незалежність України, а також тим, хто і сьогодні несе нелегку військову службу, хто зараз на передовій забезпечує мир та спокій нашої держави..

Від усього серця бажаємо вам, військовослужбовці, міцного здоров‘я, родинного затишку, добра та миру!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов