Відкрито фото-виставку до 30-річчя Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 08:32

Починаючи з 2015 року історико-краєзнавчий музей разом з публічною бібліотекою накопичує та зберігає світлини з військового життя наших земляків, учасників АТО та ООС. Ці світлини неодноразово використовували при оформленні патріотичних фотоколажів «Наші в АТО», «Життя на нулі», «На війні, як на війні». Цьогоріч така виставка організована в приміщенні Казанківської селищної ради. До уваги відвідувачів нові світлини з життя наших земляків, сучасних вартових української землі та нашого спокою, які протягом 2014-2020 років перебували (а деякі перебувають і зараз) на військовій службі в Збройних Силах України. Світлини вражають своєю відвертістю та доброзичливістю, дають змогу нам з мирної Казанки подумки перенестися туди, де також і нашими земляками вирішується доля України, наша подальша доля. Життя на війні продовжується, в ньому є місце для подвигу, героїзму та жертовності, військовій дружбі та романтиці, солдатському гумору та сумом за домівкою. Пропонуємо вашій увазі деякі з них.