Щоб це ніколи більше не повторилось

Дата: 29.11.2021 07:59

Біля пам‘ятного знаку жертвам голодомору на Казанківщині відбувся жалобний захід в пам‘ять про жертв геноциду. Голодомор 1932-1933 років — одна з найтрагічніших подій за всю історію українського народу, без болю не згадати муки і переживання, ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земне у пекельних муках. Вшанувати пам‘ять мільйонів українців прийшли Казанківський селищний голова Олексій Асмолов, керівники структурних підрозділів, державних установ, а також представники трудових колективів. Присутні вшанували пам‘ять жертв голодомору хвилиною мовчання, запалили свічки та поклали їх до пам‘ятного знаку. Протоієрей отець Сергій провів поминальний молебен в пам‘ять жертв голодомору.