Казанківці відвідали виставку, присвячену пам’яті жертв голодомору

Дата: 26.11.2021 14:08

Сьогодні другий день на першому поверсі приміщення Казанківської селищної ради експонувалась виставка пам’яті жертв голодоморів, присвячену пам’яті всіх наших земляків, які стали жертвами Голодомору, які пережили його, всім ненародженим за загубленим в темряві людської пам’яті. Наші дідусі, бабусі, батьки з гірким сумом, зі сльозами на очах згадують ті жахливі часи. Мабуть немає такої родини, яка не втратила рідних в часи голодомору. Директор історико-краєзнавчого музею Наталія Маслова і зберігач фондів Оксана Левченко ознайомили відвідувачів з документами, копіями, фотоілюстраціями, розповідали про спогади очевидців з фондів музею. Неабиякий інтерес викликала виставка «Сурогатні страви часів голодомору», на якій були представлені зразки їжі того трагічного часу. Відвідувачі надовго зупинялись біля цих вражаючих їх душу і серце експонатів. Навіть не можливо собі уявити страву – дерть з лускою соняшника, тирса з дертю, коржик з початку кукурудзи.
Виставку відвідали місцеві жителі і просто перехожі, які у справах звертались до органу місцевого самоврядування, депутати селищної ради, працівники організацій, а також працівники селищної ради.