Дієва допомога місцевого мешканця…

Дата: 26.11.2021 14:06

Староста Новофедорівського старостинського округу Зоя Галко поінформувала, що днями проведена відповідна робота по впорядкуванню місцевого сміттєзвалища, яке знаходиться біля села. Взагалі, Зоя Володимирівна розповідає, що новофедорівці працьовиті, щирі і привітні люди, які люблять свою малу батьківщину, не стоять осторонь проблем громади, завжди пропонують свою допомогу. І ось днями до неї звернувся місцевий житель, одноосібник, Василь Паскарь, який запропонував свою допомогу по впорядкуванню сміттєзвалища. Він нещодавно придбав відвал (лопату) і особисто, на своєму тракторі провів необхідний комплекс робіт, а допомагав йому робітник з благоустрою Юрій Гнатюк. Як зазначала Зоя Володимирівна, - Василь Паскарь людина ініціативна, з активною життєвою позицією, завжди допомагає місцевій школі і дитсадочку, адже сам є батьком чотирьох дітей.

Зоя Галко щиро дякує Василю Паскарю за дієву поміч, за те, що небайдужий до проблем села, не стоїть осторонь суспільного життя і завжди приходить на допомогу.