ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОДАНИЛІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ!

Дата: 25.11.2021 14:34

З 03.12.2021 по 16.12.2021 року буде проводитись громадське обговорення

кандидатури Середи Сергія Івановича на посаду старости Новоданилівського старостинського округу Казанківської селищної ради.

Зазначена кандидатура внесена на Громадське обговорення селищним головою на підставі розпорядження від 23.11.2021 року №156 «Про проведення громадського обговорення кандидатур старост в старостинських округах Казанківської селищної ради».

Громадське обговорення буде проведено в два етапи: опитування та громадські слухання.

Опитування жителів старостинського округу буде проводитись у формі заповнення підписних листів на підтримку кандидатури старости з 03.12.2021 по 10.12.2021 року.

Громадські слухання будуть проведені : 14.12.2021 року в с. Дмитрівка -10.00 год. (сільський Будинок культури), с. Дмитро-Білівка - 12.00 год. (колишнє приміщення школи),  селищі Новоданилівка -14.00 год. (сільський клуб)

Під час проведення громадських слухань  громадяни, які не змогли взяти участь в опитуванні, мають право підписати підписні листи.

Для проведення громадського обговорення згідно вимог чинного законодавства в обов’язковому порядку необхідно мати при собі паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України - для осіб, недавно прийнятих до громадянства України)

Організаційний комітет з організації громадського обговорення

кандидатури старости  Новоданилівського

старостинського округу