ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТРОЇЦЬКО-САФОНІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ!

Дата: 25.11.2021 14:33

З 03.12.2021 по 16.12.2021 року буде проводитись громадське обговорення

кандидатури Кравченко Алли Вікторівни на посаду старости Троїцько-Сафонівського старостинського округу Казанківської селищної ради.

Зазначена кандидатура внесена на Громадське обговорення селищним головою на підставі розпорядження від 23.11.2021 року №156 «Про проведення громадського обговорення кандидатур старост в старостинських округах Казанківської селищної ради».

Громадське обговорення буде проводитись в два етапи: опитування та громадські слухання.

Опитування жителів старостинського округу буде проводитись у формі заповнення підписних листів на підтримку кандидатури старости з 03.12.2021 по 10.12.2021 року.

Громадські слухання будуть проведені : 15.12.2021 року в с. Троїцько-Сафонове -10.00 год. (сільський Будинок культури), с. Лагодівка – 13.00 год (будівля сільської ради)

Під час проведення громадських слухань  громадяни, які не змогли взяти участь в опитуванні, мають право підписати підписні листи.

Для проведення громадського обговорення згідно вимог чинного законодавства в обов’язковому порядку необхідно мати при собі паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України - для осіб, недавно прийнятих до громадянства України)

Організаційний комітет з організації громадського обговорення

кандидатури старости  Троїцько-Сафонівського

старостинського округу