Розпочато ремонт даху Центру культури та дозвілля

Дата: 23.11.2021 16:35

У самісінькому центрі Казанки розташований Центр культури та дозвілля. Варто нагадати, що у минулому столітті, в грудні 1970 року, було збудовано та введено в експлуатацію тоді ще Казанківський районний будинок культури. Має газове опалення, глядацьку залу на 500 місць, танцювальний зал, приміщення для гурткової роботи, клубну вітальню. На початку 90-х років було повністю замінено дах на будівлі. Пройшло більше тридцяти років, приміщення тривалий час капітально не ремонтувалось, дах над вестибюлем знаходиться в аварійному стані. Коли надворі хоча б невеликий дощ, дах протікає, будівля руйнується, в кабінетах на стінах і стелі з’явилась пліснява і грибок. Це не тільки неприємне явище, але і пряма загроза для здоров’я працівників та відвідувачів.

Ми повинні зберегти приміщення цього осередку культури, який має велике значення для розвитку та гармонійного існування жителів громади. Тут постійно вирує життя, проводять свої дозвілля і дорослі, і діти, працює кваліфікований, творчий колектив. Тож було прийнято рішення про проведення поточного ремонту покрівлі над вестибюлем закладу. Зараз працівники демонтують стару покрівлю з тим, щоб її відремонтувати та відновити.