Встановлюємо спортивно-ігрові майданчики задля здорового і активного дитинства

Дата: 23.11.2021 14:59

Староста Тимофій Сай повідомив, що на цьому тижні у Михайлівці розпочато підготовчі роботи для встановлення дитячого ігрового майданчику. На даний час ведуться роботи з планування території: розчищають, вирубують кущі. Робітник з благоустрою Віктор Коптєв на тракторі ДТ-75 розгортає та планує грунт, а попереду доставка та монтажні роботи для встановлення майданчику. Тож місцеві дітлахи з нетерпінням чекають на його відкриття.

Такі дитячі спортивно-ігрові майданчики до кінця року ще будуть встановлені в смт Казанка в районі «Черемушек», а також в селищі Новоданилівка. Отже громада піклується про підростаюче покоління, забезпечує належні та безпечні умови для проведення часу дітей та їх батьків, створює комфортні умови здорового і активного дозвілля для маленьких жителів нашої громади.