Розвиток та популяризація вокально-хорового жанру

Дата: 17.11.2021 14:37

13 листопада пройшов обласний конкурс «Діапазон», дистанційно. Метою конкурсу було розвиток та популяризація вокально-хорового жанру, відкриття нових талановитих виконавців, підвищення рівня виконавської майстерності, поповнення репертуару високохудожніми творами класиків і сучасних авторів, обміну досвідом між творчими колективами. У конкурсі прийняли участь 60 творчих колективів та окремих виконавців із 30 територіальних громад.

Гідно представили нашу громаду учасники фольклорного колективу «Горлиця» Миколо-Гулаківського СБК, зайнявши І місце в номінації «Фольклорні колективи». Вітаємо переможців та бажаємо творчого натхнення і нових перемог.