«Перлина Прибужжя»

Дата: 17.11.2021 14:35

30 жовтня відбувся обласний конкурс хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя», який проводився дистанційно. Мета конкурсу – розвиток народної, класичної, сучасної та бальної хореографії, пошук та удосконалення нових форм хореографічного мистецтва, популяризації народних традицій та обрядів у стилізованій хореографічній обробці, вдосконалення виконавської майстерності.

До цьогорічного конкурсу долучилися понад 50 хореографічних колективів Миколаївщини зі званням «народний / зразковий». Кожен колектив продемонстрував високий рівень хореографії, багатогранність стилів виконання, емоційність, оригінальність та різноманітність жанрів і форм, самобутність втілення сценічного образу; розкрили свій творчий потенціал, здивували розмаїттям вбрання.

Нашу громаду на цьому конкурсі представив зразковий танцювальний колектив «Дивоцвіт» КЗ «Центру культури та дозвілля Казанківської селищної ради», який зайняв ІІ місце в номінація «Естрадна хореографія».