Допомогли фінансово

Дата: 11.11.2021 16:23

До селищної ради багато людей звертається за фінансовою допомогою, а це пенсіонери, малозахищені верства населення, особливо зараз, у такий скрутний час, коли вирує пандемія, потреба у терміновому лікуванні помітно зросла.

Щойно відбулось засідання комісії щодо надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади. Члени комісії розглянули 12 заяв, ретельно вивчили подані документи. Двом громадянам відмовлено у наданні фінансової допомоги, у зв’язку з тим, що не закінчився попередній термін надання такої допомоги, а також не надано повний пакет документів, що суперечить Положенню про надання адресної одноразової матеріальної допомоги окремій категорії громадян Казанківської селищної ради.

Загальна сума фінансової допомоги складає 12500 гривень.