Вітаємо з високою відзнакою директора Центру культури та дозвілля Швецову Тамару Дмитрівну

Дата: 10.11.2021 13:25

Дев’ятого листопада з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва арт-локація «Етносвітлиця» обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи гостинно зустрічала кращих працівників культури Миколаївщини. З нагоди свята грамотами управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації та пам?ятними медалями нагороджені найкращі працівники, які працюють на ниві культури майже 30 років. Серед нагороджених і директор Казанківського Центру культури та дозвілля Швецова Тамара Дмитрівна, яка майже п’ятдесят років пропрацювала в галузі культури. Розпочала свою трудову діяльність з 1972 року. Тамара Дмитрівна – щира, чуйна, чесна, ініціативна, відповідальна людина. Це здібний керівник, викликає до себе повагу колективу, має бездоганний авторитет. Бере активну участь в організації та проведенні всіх культурно-мистецьких проектів - фестивалів, конкурсів, творчих звітів, театралізованих масових заходів і концертів, які проводяться в нашій громаді. Має великий досвід режисера в організації свят і концертів. За творчі досягнення та успіхи у роботі Тамара Дмитрівна Швецова неодноразово нагороджувалася грамотами Казанківської селищної ради, райдержадміністрації та районної ради, управління культури Миколаївської облдержадміністрації, обласного центру НТ та КОР, Миколаївської обласної державної адміністрації та обласної ради, Міністерства культури України.

Вітаємо з високою відзнакою кращого працівника культури Миколаївщини Швецову Тамару Дмитрівну! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щоб справи завжди йшли добре, успіх був легким і красивим. Нехай життя грає яскравими фарбами, а кожен день дарує незабутні емоції!